Ubytovací podmínky

Rezervace

Rezervaci můžete provést telefonicky na čísle +420 774 777 927 nebo e-mailem na rezervace@apartmanypodpustevnami.cz . Při rezervaci, prosím, uveďte Vaše jméno a příjmení, kontaktní údaje, název apartmánu a počet osob, požadovaný termín příjezdu a odjezdu.

Po Vaší rezervaci ověříme dostupnost apartmánu ve Vámi vybraném termínu a rezervaci Vám závazně potvrdíme na Váš e-mail. Po potvrzení rezervace Vám apartmán rezervujeme na dobu 5 dní. Po tuto dobu je apartmán vyblokován pouze pro Vás.

Úhrada zálohy

Součástí potvrzení ubytování je předpis k úhradě zálohy ve výši 50 % z ceny pobytu. Zálohu je nutno na základě vystavené zálohové faktury a to do 5 dní.

V případě, že nebude záloha zaplacena v uvedeném termínu, rezervaci můžeme zrušit a apartmán nabídnout jinému hostu.

Doplatek ceny

Doplatek ceny za ubytování ve výši 50 % z celkové ceny pobytu je splatný v hotovosti při příjezdu, před nástupem na pobyt.

Storno podmínky

Storno poplatek v rozmezí 0 – 14 dnů, včetně, před nástupem na pobyt činí 50% z ceny pobytu. 15. a více dnů před nástupem na pobyt není storno poplatek účtován.

Ceny

Cena ubytování se řídí ceníkem platným ke dni potvrzení rezervace z naší strany.

Ceny ubytování jsou konečné včetně ubytovacího a rekreačního poplatku, závěrečného úklidu a spotřeby energií.

V ceně ubytování nejsou zahrnuty poplatky za dobrovolný nákup vína z vinotéky, případně jiných podobných produktů. Případné doúčtování těchto produktů proběhne před odjezdem, při ukončení pobytu.

V případě objednávky příplatkových služeb, které by nebyly v ceně ubytování zahrnuty, Vás o této skutečnosti budeme vždy předem informovat.

Jsme plátci DPH.

Check In

V den příjezdu dle potvrzené rezervace se můžete ubytovat od 15:00.

Den předem Vám zavoláme na telefonní číslo, které jste zadali při rezervaci, a dohodneme si s Vámi termín příjezdu.

Budeme na Vás čekat přímo na místě, kde Vám předáme klíče od Vašeho apartmánu, ubytujeme Vás a vysvětlíme vše potřebné.

Check Out

V den odjezdu dle potvrzené rezervace se prosím odubytujte do 10:00.

V případě, že potřebujete pozdější check-out, prosím informujte nás předem a my se pokusíme Vám vyjít maximálně vstříc.

Při odjezdu se s Vámi rozloučíme přímo na místě, převezmeme si klíče a vyúčtujeme doplatek ceny za ubytování, případně také za příplatkové služby, pokud jste si je objednali.

Parkování

Parkování osobních aut a motocyklů je možné přímo na pozemku u apartmánu. K ovládání brány budete mít k dispozici vlastní ovladač.

Zvířata

Ubytování se zvířaty je u nás zakázáno.

Doba klidu

Apartmány se nacházejí v klidové zóně, která Vám poskytne prostor k relaxaci a odpočinku. Předpokládá se respektování pravidel klidové zóny. Noční klid platí od 22:00 do 7:00 hod.

Provozovatel

Provozovatelem Apartmánů je Kristýna Molitorová.

Online
Rezervace